Що таке вода Kangen®?

Вода Kangen® – це смачна вода, створена за інноваційною технологією компанії Enagic. Продукція цієї компанії не тільки фільтрує вашу водопровідну воду, але і виробляє іонізовану лужну, а також кислу воду шляхом електролізу. Типи води, які можна зробити за допомогою нашої продукції, можуть бути використані для різних цілей, як-то: вживання в якості питної води, використання під час прибирання або під час приготування їжі.

Наша мета полягає в тому, щоб перетворити водопровідну воду у вашому домі на чисту та здорову електролітизовану питну воду.

What is Kangen Water®?

12103b

З якими проблемами ми зіштовхуємось, використовуючи воду?

Водопровідна вода

Вважається, що водопровідна вода – це більш здоровий варіант, ніж безалкогольні напої.
Але відповідно до доповіді Робочої Групи по навколишньому середовищу (США), у водопровідній воді Америки з 2004 р було знайдено 315 видів забруднювачів, при цьому більше половини цих забруднювачів ніяк не регулюються і можуть міститися у воді в будь-якій кількості.
При нинішньому рівні забруднення навколишнього середовища все більше людей починають замислюватися про якість водопровідної води і про безпеку вживання її у якості питної.
Зовсім не дивно, що в таких умовах попит на воду Kangen® постійно зростає.

Бутильована вода

Бутильована вода не завжди корисніше, ніж водопровідна вода, але при цьому коштує вона набагато дорожче! При покупці дорогої бутильованої води ніхто не дає вам гарантій, що ця вода виявиться кращою і якіснішою водопровідної. Найчастіше різниця лише в тому, що в бутильовану воду додані мінерали, користь яких ще не доведена.
Чотирирічне дослідження Ради по захисту Природних Ресурсів (США) показує, що одна третина бутильованої води, що пройшла різні тести, містить рівень забруднення, що перевищує допустимі норми. Бутильована вода також часто виявляється злегка кислому, а це може безпосередньо вплинути на баланс рН вашого тіла.

Зворотній осмос

Фільтрація методом зворотного осмосу являє собою процес з дуже високим ступенем очищення. Даний метод може бути ефективним у тих районах, де домогосподарства отримують недостатньо очищену воду. Також зворотний осмос зазвичай використовується при виробництві бутильованих вод. Проблема цього процесу полягає в тому, що небезпечні хімічні речовини, такі як пестициди, гербіциди і хлор молекулярно меншb, ніж вода, тому вони можуть вільно проходити через фільтр. Зворотний осмос видаляє корисні природні мінерали води. Ці мінерали забезпечують не тільки хороший смак, але також виконують життєво важливу функцію в системі організму.

П'ять типів води:

Сильна вода KANGEN® - pН 11,0

Сильна вода Kangen® дає змогу зберегти навколишнє середовище завдяки своїй високій ефективності очищення. Її переваги полягають у високій здатності розчинення і теплопровідності.

Ця вода непридатна для пиття!

Які надзвичайні властивості сильної води Kangen?:

Приготування їжі
Прибирає терпкий смак зелені: зеленої цибулі, бамбука, васабі і папороті.

Очищення
Очищає обробні дошки і кухонні рушники. Добре підходить для очищення жирів і бруду, а також для загального прибирання на кухні.

Видалення плям
Додаткова сила, потужність поглинання дозволить з легкістю впоратися з плямами від кави, соєвого соусу і масними плямами. Також така вода відмінно підходить для видалення плям на сантехніці.

Миття посуду
Використовуйте меншу кількість миючого засобу для миття посуду. Економте на рахунках на воду, так як для миття одного обсягу посуду вам потрібно в три, а то і в чотири рази менше сильної kangen води для споліскування миючого засобу.

Вода KANGEN® - рН 8,5 - 9,5

Типи води з рН 8,5 – 9,5 ідеально підходять для пиття і приготування корисної їжі. Така вода допомагає відновити кислотно-лужний баланс у Вашому організмі і поліпшити Ваше самопочуття.

Вода Kangen® та її застосування:

Питна вода
Пийте воду Kangen® протягом дня. На відміну від водопровідної води вода Kangen® не має неприємного запаху, має приємно солодкий смак, а головне, корисна.

Приготування їжі
Для миття овочів і риби. Покращує смак брокколі, цибулі, бамбука і інших овочів з різким запахом. З даною водою можна використовувати меншу кількість приправ і солі.

Кава та чай
Ви будете здивовані чудовим кольором, смаком і ароматом кави або чаю, приготовлених з водою Kangen®. Ви зможете використовувати менше кави і чаю, але при цьому досягнете насиченого, багатого смаку завдяки неповторним властивостям води.

Супи та тушковані блюда
Завдяки адсорбуючим властивостям води Kangen® страви виходять більш ніжними і соковитими. У страви більше немає необхідності додавати велику кількість приправ, солі і т д.

Рослини
Вода Kangen® надає рослинам неймовірну свіжість. Вода сприяє здоровому росту.

Нейтральна (очищена) вода - pH 7,0

Нейтральна (очищена) вода застосовується:

Дитяче харчування
Використовуйте воду з рН 7,0 для приготування дитячого харчування.

Лікарські засоби
Нейтральна вода – питна вода, яка легко засвоюється організмом. Приймайте лікарські засоби з цією водою.

Очищена від хлору, іржі та інших домішок. Нейтральна вода – це смачна питна вода.

Кисла вода - рН 4,0 - 6,0

Ця вода відома своїм «в’яжучим» ефектом. Ідеально підходить для косметичних цілей.
рН рівень нашої шкіри – від 4 до 6, тому ця вода найкраще підходить для зволоження та захисту від бактерій і на відміну від звичаної води, не сушить шкіру.
Така вода – дуже дієвий тонік, гіпоалергенний засіб, без додаткових хімічних засобів
Допомагає позбутися лупи, а при регулярному використанні надасть волоссю додаткової шовковитості та блиску.

Ця вода непридатна для пиття!

В яких випадках може стати в нагоді кисла вода:

Догляд за шкірою
В’язкі властивості кислої води є ефективними для тонізації і зміцнення шкіри. Нанесіть на шкіру і не змивайте до повного висихання. Така вода також відмінно підходить для догляду за шкірою після гоління.

Догляд за волоссям
Використовуйте цю воду замість кондиціонера після миття волосся. Знижує подразнення і надає сяючий блиск. Налийте цю воду в пляшку з розпилювачем і наносьте на волосся й обличчя, коли ви перебуваєте поза житла.

Догляд за тваринами
Ви можете використовувати цю воду для догляду за вашим домашнім вихованцем. Його шерсть стане надзвичайно чистою і шовковистою.

Полірування
Цією водою добре полірувати дзеркала, окуляри, скляні предмети і вікна.

Прибирання
Відмінно видаляє бруд з паркетних підлог, керамічної плитки і т.д., не залишаючи липких слідів.

Заморожені продукти
Розпорошіть кислу воду на продукти перед заморожуванням для того, щоб в процесі розморожування вони не втратили свій первинний смак.

Сильнокисла вода - рН 2,7

Ця вода має дезінфікуючі властивості. Використовуйте сильнокислу воду для дезінфекції кухонного приладдя та прибирання. Не придатна для щоденного споживання, використовується тільки у якості антибактеріального, противірусного й антигрибкового засобу.

Ця вода непридатна для пиття!

Де використовувати сильнокислу воду?:

Очищення і дезінфекція
Дезинфікуйте ножі, обробні дошки, рушники, ганчірки і тощо. Мийте і дезінфікують ваші кухонне приладдя даною водою.
Для більш потужного дезинфікуючого ефекту скористайтеся сильною водою Kangen® перед використанням сильнокислої води. Будь ласка, зверніть увагу, що після використання сильнокислої води металеві поверхні, які легко іржавіють, слід протерти сухою ганчіркою для запобігання хімічної реакції.

Гігієна
Для дезінфекції ваших рук, зубних щіток або як ополіскувач ротової порожнини. Тримайте ємність з розпилювачем для зручності використання даної води у вашій ванній кімнаті.

Комерційна експлуатація
Салони краси, перукарні, ресторани, сільськогосподарські коледжі, дитячі сади, зоомагазини, і будинки пристарілих – всі отримають велику користь від використання сильнокислой води.

Потрібна безкоштовна консультація?