KANGEN WATER® Україна

KANGEN WATER® Україна є дочірньою компанією Enagic International Co., Ltd. і представляє її маркетингові та дистрибуційні інтереси по всій території України за допомогою розповсюдження систем фільтрації та іонізації води, які перетворюють її в воду Kangen®.

ENAGIC International

Заснована у Японії Enagic International ось вже протягом чотирьох десятиліть є провідним виробником лужних іонізаторів і приладів для фільтрації води. Прилади води Kangen® використовуються в сотнях тисяч помешкань по всьому світу, перетворюючи водопровідну воду в чисту, корисну, лужну питну воду.

Корпорація Enagic впевнена, що природа маркетингової бізнес моделі прямих продажів, в якій беруть участь працьовиті, незалежні агенти, – це найкращий спосіб поширення інформації про воду Kangen®.

Ми вважаємо, що такий вид продажів і маркетинговий метод є найбільш ефективним способом ведення бізнесу в умовах сучасної економіки. У минулому, представники оптової та роздрібної торгівлі забирали більший відсоток прибутку, в той час як в Enagic порахували, що зміна в розподілі цього прибутку між агентами і є істинним сенсом бізнесу Kangen (Kangen, в перекладі з японської означає «повернення до витоків»).

Коли ви виробляєте даний продукт або наважуєтеся на покупку продукту такого масштабу, Ваша відповідальність – дізнатися всілякі дані про виробника, його корпоративну філософію, якість обслуговування клієнтів та якість продукту. Саме тому ми запрошуємо Вас поглянути на Enagic ближче.

Основою життєздатності та довголіття є вода.

Enagic відзначив своє 40 річчя у червні 2014 року в якості спеціалізованого виробника високоякісних систем, що генерують іонізовану воду. Сьогодні місія Enagic полягає в поширенні «істинного здоров’я» – фізичного здоров’я, економічного здоров’я і душевного здоров’я, – і цю місію підтримують тисячі людей по всьому світу.

Організм людини складається на 70% з води. Не буде перебільшенням сказати, що основою життєдіяльності і довголіття є вода. Enagic пропонує безпечну воду, яку з упевненістю можна вживати з користю для здоров’я, а також використовувати отриману воду Enagic у самих різних випадках: від прибирання квартири до spa-процедур.

Enagic надає комплексне рішення по розробці, виробництву, продажу і обслуговування технології лужних іонізаторів.

З продовженням еволюції інформаційних технологій ми вступили в століття «маркетингу людських технологій». Життєздатність ринку тепер залежить від злиття високих технологій і особистих відносин між людьми. Корпорація Enagic об’єднана міжнародною мережею офісів і численними агентами по всьому світу з метою донести до споживача головне: «вода – це здоров’я», і продовжити тим самим розвиток глобальної компанії.

Хіронарі Осіро
Засновник та CEO групи компаній Enagic

Корпоративна філософія

Наша корпоративна філософія заснована на трьох основних принципах:

  • Усвідомлення і реалізація справжнього фізичного здоров’я
  • Усвідомлення і реалізація істинного фінансового здоров’я
  • Усвідомлення і реалізація істинного душевного / метафізичного здоров’я

Наша мета – це поширення цієї «потрійний правди» по всьому світу.

A Global Company

Що таке Kangen® вода?

Вода Kangen® – це смачна вода, створена за інноваційною технологією компанії Enagic®.

У меня есть аппарат!) Уже несколько месяцев пью Канген воду. Купили после того, как Бог исцелил меня от рака. Прекрасно себя чувствую, спасаемся высоким РН, действует как природный антибиотик, если кто-то приболел. Рекомендую послушать лекцию для спасения многих жизней.

Юлия Шупарская
Юлия Шупарская

Потрібна безкоштовна консультація?